Nasze jarmarki

Jarmark Majowy przed Ratuszem 2017

Po 5 latach intensywnego rozwoju Jarmarków przed Ratuszem, wychodząc naprzeciw licznym zapytaniom ze strony Wystawców i Mieszkańców, ruszamy z pierwszą Majówką przed Ratuszem! Od 29.04 do 03.05 plac przed Cafe Esperanto będzie wypełniony kolorowymi stoiskami oraz tysiącem różnorodnych, tradycyjnych produktów z Polski, Białorusi, Litwy i Ukrainy. Zakupy uatrakcyjnią liczne warsztaty i pokazy rękodzielnicze. Nie zabraknie występów artystów i muzyków. Najmłodsi będą mogli skorzystać z licznych i różnorodnych dmuchańców. W planach przewidziana jest również potańcówka z instruktorem tańca. Co wyróżnia Majówkę od innych naszych Jarmarków? Jarmark będzie otwarty aż do godziny 20:00!

Wszystkich zainteresowanych Wystawców oraz Artystów i Rękodzielników chcących zaprezentować się szerszej publiczności zapraszamy do kontaktu! 

Jarmark-Białystok

Staramy się, aby wszystkie informacje były łatwo dostępne na naszej stronie oraz na portalach społecznościowych, aczkolwiek jeżeli masz pytania odnośnie organizacji nadchodzących imprez chętnie służymy swoją pomocą.

Template design © 2007 - 2016 GavickPro / Graphic design & content © 2016 Intertive.
All rights reserved.